Wentylator Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator White (3-Fan Pack) (CL-F100-PL12SW-A)
Zdjęcia 6 |
Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator White (3-Fan Pack)
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1500 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Riing Quad 12 RGB Radiator White (3-Fan Pack)
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator White (3-Fan Pack)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator Thermaltake Riing Quad 12 RGB TT Premium Edition 3-pack + HUB B | 425 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Thermaltake Riing Quad 12 RGB 3erP. white 120x120x25 - | 492 zł |
Thermaltake Ring Quad 12 Rgb 120 Mm Fan 3 Units Biały CL-F100-PL12SW-A | 702 zł |
Wentylator Thermaltake Riing Quad 12 RGB TT Premium Edition 3-pack + HUB B | 430 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! thermaltake Wentylator - Riing Quad 12 RGB Radiator Fa | 499 zł |
Modyfikacje Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator White (3-Fan Pack)
Ceny na Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator White (3-Fan Pack) |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator White (3-Fan Pack) | od 425 zł | 5 oferty | ||
Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator Black (3-Fan Pack) | od 492 zł | 9 oferty | ||
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator White (3-Fan Pack) | od 540 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack) | od 349 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →