Chłodzenie wodne Thermaltake ToughLiquid 360 ARGB Sync (CL-W321-PL12BL-A)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Thermaltake ToughLiquid 360 ARGB Sync
240 mm 120 mm, czarne240 mm 120 mm, turkus240 mm 120 mm, zielony280 mm 140 mm, czarne360 mm 120 mm, czarne
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5
Wentylator:⌀ 120 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ToughLiquid 360 ARGB Sync
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake ToughLiquid 360 ARGB Sync
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake TOUGHLIQUID 360 ARGB Sync - Ch?odzenie wodne procesora | 567 zł |
Thermaltake Chłodzenie wodne - Toughliquid 360 ARGB Sync (3x120mm) AWTTKWP | 613 zł |
Thermaltake Chłodzenie wodne - Toughliquid 360 ARGB Sync (3x120mm) | 657 zł |
Thermaltake Chłodzenie wodne - Toughliquid 360 ARGB Sync (3x120mm) 73308 | 613 zł |
THERMALTAKE TOUGHLIQUID ARGB 360MM | 704 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake ToughLiquid 360 ARGB Sync
Ceny na Thermaltake ToughLiquid 360 ARGB Sync |
---|---|---|---|---|
Thermaltake ToughLiquid 240 ARGB Sync Black | od 216 zł | 11 oferty | ||
Thermaltake ToughLiquid 240 ARGB Sync Turquoise | od 603 zł | 3 oferty | ||
Thermaltake ToughLiquid 240 ARGB Racing Green | od 805 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake ToughLiquid 280 ARGB Sync | od 455 zł | 11 oferty | ||
Thermaltake ToughLiquid 360 ARGB Sync | od 567 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →