Водяне охолодження Thermaltake ToughLiquid 360 ARGB Sync (CL-W321-PL12BL-A)
Відео 2Фото 6 |
Thermaltake ToughLiquid 360 ARGB Sync
240 мм 120 мм, бірюзовий240 мм 120 мм, зелений240 мм 120 мм, чорний280 мм 140 мм, чорний360 мм 120 мм, чорний
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики ToughLiquid 360 ARGB Sync
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake ToughLiquid 360 ARGB Sync
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake TOUGHLIQUID 360 ARGB Sync - Ch?odzenie wodne procesora | 567 zł |
Thermaltake Chłodzenie wodne - Toughliquid 360 ARGB Sync (3x120mm) AWTTKWP | 613 zł |
Thermaltake Chłodzenie wodne - Toughliquid 360 ARGB Sync (3x120mm) | 657 zł |
Thermaltake Chłodzenie wodne - Toughliquid 360 ARGB Sync (3x120mm) 73308 | 613 zł |
THERMALTAKE TOUGHLIQUID ARGB 360MM | 704 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Thermaltake ToughLiquid 360 ARGB Sync
Ціни на Thermaltake ToughLiquid 360 ARGB Sync |
---|---|---|---|---|
Thermaltake ToughLiquid 240 ARGB Sync Turquoise | від 603 zł | 3 пропозиції | ||
Thermaltake ToughLiquid 240 ARGB Racing Green | від 805 zł | 1 пропозиція | ||
Thermaltake ToughLiquid 240 ARGB Sync Black | від 216 zł | 11 пропозицій | ||
Thermaltake ToughLiquid 280 ARGB Sync | від 455 zł | 11 пропозицій | ||
Thermaltake ToughLiquid 360 ARGB Sync | від 518 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →