Вентилятор Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack) (CL-F089-PL14SW-A)
Фото 6 |
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack)
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1400 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack)
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wentylator THERMALTAKE Riing Quad 14 RGB TT Premium Edition Czarny | 577 zł |
Wentylator THERMALTAKE Riing Quad 14 RGB TT Premium Edition Czarny CL-F089 | 349 zł |
Thermaltake Riing Quad 14 Rgb Fan 3 Units Czarny CL-F089-PL14SW-A | 493 zł |
Модификації Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack)
Ціни на Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack) |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator White (3-Fan Pack) | від 425 zł | 4 пропозиції | ||
Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator Black (3-Fan Pack) | від 492 zł | 9 пропозицій | ||
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator White (3-Fan Pack) | від 520 zł | 4 пропозиції | ||
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack) | від 349 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →