Chłodzenie CPU Thermaltake Gravity i3 (CL-P094-AL09WT-A)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Thermaltake Gravity i3
Rodzaj:chłodzenie CPU
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1700
Wentylator:⌀ 92 mm
Obroty:do 3500 obr./min
TDP:95 W
Wysokość:65 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Gravity i3
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Gravity i3
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TT Gravity i3 Intel 95W Chłodnica procesora CL-P094-AL09WT-A | 60 zł |
Thermaltake Gravity i3 - Ch?odzenie powietrzem procesora | 88 zł |
Thermaltake Chłodzenie CPU - Gravity i3/Intel 95W/90mm 4PIN/AL AWTTKWPGRAV | 58 zł |
Thermaltake Chłodzenie CPU - Gravity i3/Intel 95W/90mm 4PIN/AL 101486 | 62 zł |
Chłodzenie procesora THERMALTAKE CL-P094-AL09WT-A | 94 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →