Chłodzenie CPU AMD Wraith Stealth (712-000052)
Wideo 22 |
AMD Wraith Stealth
Rodzaj:chłodzenie CPU
Przeznaczenie:do procesora
Socket AMD:AM4
Wentylator:⌀ 92 mm
Obroty:do 2500 obr./min
TDP:80 W
Wysokość:50 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Wraith Stealth
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Wraith Stealth
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor Ventirad AMD 712-000052 | 91 zł |
AMD Wraith Stealth for AM4 - Ch?odzenie powietrzem procesora | 80 zł |
Chłodzenie procesora AMD wentylator do procesorów Wraith Stealth Cooler WE | 50 zł |
AMD Ryzen 5600X Box w/ Wraith Stealth Socket AM4 Cooler with Aluminum Heat | 68 zł |
Chłodzenie CPU AMD Wraith Stealth | 52 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →