Patelnia Tefal Simple Cook B5560553 26 cm
Zdjęcia 9 |
Tefal Simple Cook B5560553 |
|
Nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych z wyjątkiem indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Simple Cook B5560553 26 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Simple Cook B5560553 Tytanowa 26cm | 100 zł |
Patelnia TEFAL Simple Cook, B55605, 26 cm | 125 zł |
Tefal Simple Cook B5560553 Tytanowa 26cm | 100 zł |
Modyfikacje Tefal Simple Cook B5560553
Ceny na Tefal Simple Cook B5560553 |
---|---|---|---|---|
Tefal Simple Cook B5560453 24 cm | od 118 zł | 1 oferta | ||
Tefal Simple Cook B5560553 26 cm | od 100 zł | 3 oferty | ||
Tefal Simple Cook B5560653 28 cm | od 197 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →