Smartfon TCL 10 Pro 128 GB / 6 GB
Wideo 24Zdjęcia 4 |
TCL 10 Pro 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.47 ", 2340x1080 (19.5:9), 395 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 675
Aparat:4 moduły, 64 MP, + 16 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4500 mAh
Waga:177 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
AkcesoriaWszystkie akcesoria do TCL 10 Pro →
Wideo recenzje
TCL 10 Pro. Na razie ciekawostka...
18 lipca 202043 685 przegląd
Redmi Note 10 Pro vs TCL 20 SE ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 732G vs Snapdragon 460
30 kwietnia 20219 450 przegląd
TCL 10 Pro Smartphone Giveaway | 2020 Giveaway
29 czerwca 2020544 przegląd
TCL 10 Pro $450 Flagship Phone! First Impressions and Camera Examples - iPhone SE Has Competition!
8 maja 20201 707 przegląd
TCL 10 Pro & TCL 10L - Why You Should Buy One Of These Phones NOW!!!
27 czerwca 2020775 przegląd
TCL 10 Pro First Full Review - Best Budget Pro Phone In 2020??
18 maja 2020357 przegląd
TCL 10 PRO TCL We Need To Talk! This is Not a Good Look Just 3 Weeks Later
11 czerwca 2020776 przegląd
TCL 10 Pro New Software Update Version 2.0.4D.H.D
23 czerwca 2020710 przegląd
TCL 10 Pro Unboxing and First Impressions
3 października 2020155 przegląd
TCL 10 Pro - Unboxing and First Impressions
14 maja 2020666 przegląd
TCL 10Pro Unboxing & Overview | TechManPat
5 grudnia 2020301 przegląd
TCL 10 Pro vs Xiaomi Mi 11 Lite Camera Comparison
5 lipca 2021389 przegląd
Verizon Wireless Best 5G Deal | TCL 10 Pro 5G UW
11 grudnia 2020161 przegląd
TCL 10 Pro Unboxing
22 czerwca 2020105 przegląd
TCL 10 PRO - 48 hours later!
24 maja 2020175 przegląd
TCL 10 Pro Unboxing In Forest Mist Green [4K]
27 października 2020248 przegląd
The TCL 10 Pro In Forest Mist Green Looks GREAT!
29 października 20201 078 przegląd
TCL 10 Pro Unboxing! Very Impressive So Far!
9 maja 2020960 przegląd
TCL 10L & 10 Pro Unboxing!
9 maja 2020497 przegląd
Tudia merge case unboxing for my Tcl 10 pro
26 września 2020420 przegląd
TCL 10 Pro unboxing
21 listopada 2020574 przegląd
It looks great but is it any good? | TCL 10 Pro
16 czerwca 2020853 przegląd
TCL 10 Pro Update!
13 czerwca 20209 733 przegląd
Hard Reset TCL 10 Pro( T799B )Unlock Password | How do I reset my TCL 10 pro | TCL T799B Reset
29 października 20212 398 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 514 zł
6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, NFC, ładowanie: fast charge, 4750 mAh
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g