Смартфон TCL 10 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 24Фото 4 |
TCL 10 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.47 ", 2340x1080 (19.5:9), 395 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 675
Камера:4 модулі, 64 МП, + 16 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:177 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
АксесуариВсі аксесуари для TCL 10 Pro →
Відеоогляди
TCL 10 Pro. Na razie ciekawostka...
18 липня 202043 685 переглядів
Redmi Note 10 Pro vs TCL 20 SE ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 732G vs Snapdragon 460
30 квітня 20219 450 переглядів
TCL 10 Pro Smartphone Giveaway | 2020 Giveaway
29 червня 2020544 перегляда
TCL 10 Pro $450 Flagship Phone! First Impressions and Camera Examples - iPhone SE Has Competition!
8 травня 20201 707 переглядів
TCL 10 Pro & TCL 10L - Why You Should Buy One Of These Phones NOW!!!
27 червня 2020775 переглядів
TCL 10 Pro First Full Review - Best Budget Pro Phone In 2020??
18 травня 2020357 переглядів
TCL 10 PRO TCL We Need To Talk! This is Not a Good Look Just 3 Weeks Later
11 червня 2020776 переглядів
TCL 10 Pro New Software Update Version 2.0.4D.H.D
23 червня 2020710 переглядів
TCL 10 Pro Unboxing and First Impressions
3 жовтня 2020155 переглядів
TCL 10 Pro - Unboxing and First Impressions
14 травня 2020666 переглядів
TCL 10Pro Unboxing & Overview | TechManPat
5 грудня 2020301 перегляд
TCL 10 Pro vs Xiaomi Mi 11 Lite Camera Comparison
5 липня 2021389 переглядів
Verizon Wireless Best 5G Deal | TCL 10 Pro 5G UW
11 грудня 2020161 перегляд
TCL 10 Pro Unboxing
22 червня 2020105 переглядів
TCL 10 PRO - 48 hours later!
24 травня 2020175 переглядів
TCL 10 Pro Unboxing In Forest Mist Green [4K]
27 жовтня 2020248 переглядів
The TCL 10 Pro In Forest Mist Green Looks GREAT!
29 жовтня 20201 078 переглядів
TCL 10 Pro Unboxing! Very Impressive So Far!
9 травня 2020960 переглядів
TCL 10L & 10 Pro Unboxing!
9 травня 2020497 переглядів
Tudia merge case unboxing for my Tcl 10 pro
26 вересня 2020420 переглядів
TCL 10 Pro unboxing
21 листопада 2020574 перегляда
It looks great but is it any good? | TCL 10 Pro
16 червня 2020853 перегляда
TCL 10 Pro Update!
13 червня 20209 733 перегляда
Hard Reset TCL 10 Pro( T799B )Unlock Password | How do I reset my TCL 10 pro | TCL T799B Reset
29 жовтня 20212 398 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 514 zł
6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, NFC, зарядка: fast charge, 4750 мАгод
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г