Niwelator laserowy Stanley FatMax CLLi 1-77-123
Zdjęcia 3 |
Stanley FatMax CLLi 1-77-123 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax CLLi 1-77-123
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley FatMax laser liniowy samopoziomujący laser poziomujący generator l | 651 zł |
Laser liniowy Stanley FatMax CLLI 1-77-123 DO-NP-LBU-STN-021 | 729 zł |
Laser krzyżowy STANLEY FatMax CLLi 77-123 + tyczka 77-214 | 729 zł |
Stanley Laser krzyżowy CLLI czerwony 10 m | 725 zł |
Laser krzyżowy STANLEY, 25 m | 643 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →