Niwelator laserowy Bosch GLL 3-80 G Professional 0601063Y00
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Bosch GLL 3-80 G Professional 0601063Y00 |
|
Profesjonalna poziomica laserowa dla budowniczych, instalatorów i wykańczających budynków. Może rzutować trzy płaszczyzny (jedną poziomą i dwie pionowe), każda z nich 360°. Diody zielonego światła służą do budowy projekcji. Producent twierdzi, że zielone wiązki laserowe są czterokrotnie bardziej widoczne w jasnym świetle dziennym lub sztucznym niż czerwone. Niwelator laserowy Bosch GLL 3-80 G Professional wyświetla wiązki do 30 m.
Jednak przy użyciu specjalnego odbiornika (sprzedawany oddzielnie) odległość można zwiększyć do 120 m. Urządzenie jest kompatybilne ze statywami, statywami i uchwytami z 1/4" lub 5 gwintów /8" (korpus posiada gwintowane otwory o odpowiednich średnicach). W zestawie oprócz samej poziomicy znajdują się do niej baterie, a także plastikowa walizka i pokrowiec z tkaniny przeznaczony do przechowywania i przenoszenia przyrządu pomiarowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GLL 3-80 G Professional 0601063Y00
Wszystkie ceny 10 →Bosch.Laser Gll 3-80 G Zielony Walizka | 2 390 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 3-80 G 0601063Y00 | 2 580 zł |
Bosch Professional GLL 3-80 G - Laser liniowy (0601063Y00) | 2 396 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 3-80 G 0601063Y00 | 2 580 zł |
Bosch Bosch Laser gll 3-80 g zielony walizka | 2 867 zł |