Bity / nasadki Stanley 1-68-949
Stanley 1-68-949 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-68-949
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley 168949B Pozidriv 2-punktowy bit 25 mm 25 sztuk 1-68-949 | 37 zł |
Zestaw bitów STANLEY 1-68-949 (25 szt.) | 37 zł |
KOŃCÓWKA 1/4" PZ 25mm - STANLEY 1-68-949 1szt | 42 zł |
Stanley Stanley Końcówka śrubokrętowa / bit pz 2 /25szt | 41 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →