Bity / nasadki Stanley 1-68-950
Stanley 1-68-950 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-68-950
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley 168950B 25 mm Phillips 3 pt bit 25 mm 25 sztuk 1-68-950 | 53 zł |
Końcówka STANLEY śrubokrętowa, bit ph 3, 25 szt 1-68-950 | 39 zł |
Zestaw bitów STANLEY 1-68-950 | 44 zł |
Stanley Stanley Końcówka śrubokrętowa / bit ph 3/25szt. | 41 zł |
Zestaw bitów STANLEY 1-68-950 | 44 zł |
Zestaw bitów STANLEY 1-68-950 | 44 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →