Nóż turystyczny Spyderco Stretch 2
Spyderco Stretch 2 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spyderco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spyderco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spyderco Stretch 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spyderco Scyzoryk Stretch 2 Lockback Racing Grn ostrze 89 cm czerwony skła | 980 zł |
Nóż składany Spyderco Stretch 2 XL Gray G-10, CPM Cru-Wear Plain (C258GPGY | 1 648 zł |
Spyderco Stretch 2 XL SC258PBK czarny | 745 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →