Nóż turystyczny Spyderco Ambitious G-10
Zdjęcia 4 |
Spyderco Ambitious G-10 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spyderco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spyderco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spyderco Ambitious G-10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Spyderco Ambitious Black FRN, Plain (C148PBK) | 238 zł |
Nóż Spyderco Ambitious G-10 Black Plain (C148GP) | 318 zł |
Nóż składany Spyderco Ambitious G-10 Black Plain (C148GP) | 318 zł |
Nóż Spyderco Ambitious Black FRN, Plain (C148PBK) | 238 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →