Nóż turystyczny Ka-Bar Jarosz Spear Point Flipper (7509)
Ka-Bar Jarosz Spear Point Flipper |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ka-Bar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ka-Bar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ka-Bar Jarosz Spear Point Flipper
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż składany KA-BAR Jarosz Spear Point Flipper Folding Knife | 362 zł |
Ka-Bar 7509 Nóż składany Jarosz Sper Point Flipper | 445 zł |
Ka-Bar 7509 - Nóż składany Jarosz Spear Point Flipper Folding Knife | 378 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →