Konsola do gier Sony PlayStation 5 Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Sony PlayStation 5 Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony PlayStation 5 Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Konsola SONY PlayStation 5 z napędem Blu-ray 4K UHD Marvel's Spider-Man 2 | 3 100 zł |
Sony PS5 Blu-Ray Edition Console Spider-Man 2 Limited Edition Bundle - Red | 3 700 zł |
Sony PS5 Blu-Ray Edition Console Spider-Man 2 Limited Edition - Red/Black | 3 224 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →