Konsola do gier Sony PlayStation 5 Digital Edition + Headset + Game
Wideo 38 |
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Headset + Game |
|
Konsola do gier piątej generacji firmy Sony, która zapewnia wyjątkowe wrażenia w grach dzięki zaawansowanej technologii oraz funkcjom przetwarzania obrazu i dźwięku. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi AMD Zen 2 i procesorowi graficznemu RDNA 2 gry na PlayStation 5 wyglądają piękniej i realistycznie niż jakakolwiek inna konsola do gier tej generacji. PS5 obsługuje rozdzielczość 4K, zapewniając wyraźniejsze i bardziej szczegółowe gry.
Wysoka liczba klatek na sekundę do 120 klatek na sekundę zapewnia również płynną i bezbłędną rozgrywkę, dzięki czemu granie na PlayStation 5 jest jeszcze bardziej wciągające. Dodatkowym atutem jest wbudowana technologia ray tracingu, która tworzy realistyczne odbicia, cienie, oświetlenie i inne efekty świetlne. Ponadto PlayStation 5 jest wyposażone we wbudowany dysk SSD NVMe o pojemności 825 GB, który pracuje ze średnią prędkością około 5000 MB/s, co znacznie przyspiesza czas ładowania samych gier i poziomów gry.
System wstecznej kompatybilności pozwala właścicielowi konsoli, wraz z uruchomieniem nowych projektów nowej generacji, grać w wiele ulubionych gier z PS3 i PS4. Konsola jest dostarczana z kluczem licencyjnym do jednego z najnowszych hitów Sony, zestawu słuchawkowego do gier Sony MDR-G300 oraz pary markowych, śnieżnobiałych gamepadów DualSense. Oba są wyposażone w ogromny touchpad, wyrafinowany dotykowy system sprzężenia zwrotnego i adaptacyjne wyzwalacze, które zmieniają opór w zależności od działań w grze. Na przykład wyzwalacze mogą symulować naciągnięcie cięciwy, gdy główna bohaterka serii Horizon, Aloy, celuje z łuku. Do połączeń zewnętrznych jest kilka portów USB różnych klas, HDMI, port LAN i odbiornik bezprzewodowy. Gry można pobierać zarówno z chmury, jak i z płyt za pomocą wbudowanego napędu DVD/Blu-ray.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony PlayStation 5 Digital Edition + Headset + Game
Konsola SONY PlayStation 5 Digital + God Of War Ragnarok (klucz aktywacyjn | 3 000 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Digital + God Of War Ragnarok (klucz aktywacyjn | 3 000 zł |
Modyfikacje Sony PlayStation 5 Digital Edition + Headset + Game
Ceny na Sony PlayStation 5 Digital Edition + Headset + Game |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 Digital Edition | od 2 099 zł | 20 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Gamepad | od 2 950 zł | 3 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Gamepad + Game | od 3 000 zł | 3 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Game | od 2 160 zł | 6 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Headset | od 2 000 zł | 5 oferty | ||
Sony PlayStation 5 Digital Edition + Headset + Game | od 3 000 zł | 3 oferty |