Kuchenka Smeg Victoria TR103IBL czarny
Zdjęcia 4 |
Smeg Victoria TR103IBL czarny |
|
3 piekarniki z oddzielnym sterowaniem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg Victoria TR103IBL czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia wolnostojąca Smeg Victoria kremowy TR103P | 16 592 zł |
Kuchnia z płytą indukcyjną SMEG TR103IBL2 czarny | 100cm | czyszczenie par | 17 999 zł |
Kuchnia z płytą indukcyjną SMEG TR103IBL2 - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 7 | 16 649 zł |
Kuchnia z płytą indukcyjną SMEG TR103IBL2 -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. | 16 649 zł |
Kuchnia z płytą indukcyjną SMEG TR103IBL2 - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 7 | 16 649 zł |
Modyfikacje Smeg Victoria TR103IBL
Ceny na Smeg Victoria TR103IBL |
---|---|---|---|---|
Smeg Victoria TR103IP beżowy | od 16 649 zł | 4 oferty | ||
Smeg Victoria TR103IBL czarny | od 16 592 zł | 5 oferty | ||
Smeg Victoria TR103IGR szary | od 16 649 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →