Kuchenka Smeg Victoria TR103BL czarny
Zdjęcia 4 |
Smeg Victoria TR103BL czarny |
|
3 piekarniki z oddzielnym sterowaniem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg Victoria TR103BL czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia wolnostojąca Smeg Victoria czarny TR103BL | 16 592 zł |
Smeg TR103BL | 14 724 zł |
Kuchnia wolnostojąca SMEG TR103BL czarny 100cm | linia VICTORIA do5LATPEŁN | 16 109 zł |
Kuchnia z płytą gazową SMEG TR103BL czarny | 100cm | czyszczenie parowe | | 16 109 zł |
Kuchnia SMEG TR103BL - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualn | 14 849 zł |
Kuchnia SMEG TR103BL -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 14 849 zł |
Kuchnia SMEG TR103BL - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualn | 14 849 zł |
Modyfikacje Smeg Victoria TR103BL
Ceny na Smeg Victoria TR103BL |
---|---|---|---|---|
Smeg Victoria TR103P beżowy | od 16 109 zł | 4 oferty | ||
Smeg Victoria TR103BL czarny | od 14 724 zł | 7 oferty | ||
Smeg Victoria TR103GR szary | od 16 109 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →