Kuchenka Smeg Victoria TR93P beżowy
Zdjęcia 4 |
Smeg Victoria TR93P beżowy beżowy szary |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg Victoria TR93P beżowy
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia SMEG TR93P | 15 074 zł |
Kuchnia wolnostojąca Smeg Victoria czarny TR93BL | 15 526 zł |
Smeg TR93P | 13 774 zł |
Kuchnia SMEG TR93P | 15 074 zł |
pokaż 15 ofert
Główne funkcje piekarnika:
- Ogrzewanie od góry + od dołu + ogrzewanie od tyłu + konwekcja
- Ogrzewanie tylne + konwekcja
- Ogrzewanie góra + dół
- Grill konwekcyjny
- Duży grill
- Mały grill
- Czyszczenie parą
- Rozmrażanie
Modyfikacje Smeg Victoria TR93P
Ceny na Smeg Victoria TR93P |
---|---|---|---|---|
Smeg Victoria TR93P beżowy | od 13 499 zł | 20 oferty | ||
Smeg Victoria TR93GR szary | od 13 499 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →