Плита Smeg Victoria TR103BL чорний
Фото 4 |
Smeg Victoria TR103BL чорний |
|
3 духовки з роздільним управлінням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg Victoria TR103BL чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kuchnia wolnostojąca Smeg Victoria czarny TR103BL | 16 592 zł |
Smeg TR103BL | 14 724 zł |
Kuchnia wolnostojąca SMEG TR103BL czarny 100cm | linia VICTORIA do5LATPEŁN | 16 109 zł |
Kuchnia z płytą gazową SMEG TR103BL czarny | 100cm | czyszczenie parowe | | 16 109 zł |
Kuchnia SMEG TR103BL - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualn | 14 849 zł |
Kuchnia SMEG TR103BL -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 14 849 zł |
Kuchnia SMEG TR103BL - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualn | 14 849 zł |
Модификації Smeg Victoria TR103BL
Ціни на Smeg Victoria TR103BL |
---|---|---|---|---|
Smeg Victoria TR103P бежевий | від 16 109 zł | 4 пропозиції | ||
Smeg Victoria TR103GR сірий | від 16 109 zł | 8 пропозицій | ||
Smeg Victoria TR103BL чорний | від 14 724 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →