Плита Smeg A3-81 нержавіюча сталь
Smeg A3-81 нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg A3-81 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kuchnia wolnostojąca Smeg Opera stal nierdzewna (srebrne pokrętła) A3-81 | 21 413 zł |
Kuchnia wolnostojąca SMEG A3-81 stal nierdzewna (srebrne pokrętła) 120cm | | 20 789 zł |
Kuchnia z płytą gazową SMEG A3-81 stal nierdzewna (srebrne pokrętła) | 120 | 20 789 zł |
Kuchnia SMEG A3-81 - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne | 18 899 zł |
Kuchnia SMEG A3-81 -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 18 899 zł |
Kuchnia SMEG A3-81 - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne | 18 899 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →