Piekarnik Smeg Victoria SOP6900TX
Zdjęcia 9 |
Smeg Victoria SOP6900TX |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg Victoria SOP6900TX
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik do zabudowy Smeg Victoria stal nierdzewna SOP6900TX | 5 561 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik SMEG SOP6900TX stal nierdzewna | czyszczenie | 5 291 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik SMEG SOP6900TX stal nierdzewna | czyszczenie | 5 098 zł |
Piekarnik elektryczny SMEG SOP6900TX - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Rat | 4 619 zł |
Piekarnik elektryczny SMEG SOP6900TX -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 26 | 4 619 zł |
Piekarnik elektryczny SMEG SOP6900TX - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Rat | 4 619 zł |
Modyfikacje Smeg Victoria SOP6900TX
Ceny na Smeg Victoria SOP6900TX |
---|---|---|---|---|
Smeg Victoria SOP6900TP | od 4 618 zł | 13 oferty | ||
Smeg Victoria SOP6900TN | od 4 619 zł | 11 oferty | ||
Smeg Victoria SOP6900TX | od 4 619 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →