Gniazdko Simon Basic BMGSZ1.01/47 brązowy
Produkt jest niedostępny 17 zł Przeznaczenie: elektryczne; Wyposażenie: gniazdko bez ramki; Montaż: do puszki instalacyjnej; Łączność: 1 złącze; Uziemienie; Prąd znamionowy (A): 16; Poziom ochrony: Poziom ochrony: IP20; Podłączanie przewodów: na zaciskach śrubowych; Materiał: tworzywo sztuczne; Wymiary (mm): 75x75x42 |
Simon Basic BMGSZ1.01/47 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Simon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Simon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Simon Basic BMGSZ1.01/47
Ceny na Simon Basic BMGSZ1.01/47 |
---|---|---|---|---|
Simon Basic BMGSZ1.01/12 beżowy | od 11 zł | 1 oferta | ||
Simon Basic BMGSZ1.01/11 biały | od 11 zł | 4 oferty | ||
Simon Basic BMGSZ1.01/21 srebrny | od 16 zł | 1 oferta | ||
Simon Basic BMGSZ1.01/43 szary | od 16 zł | 1 oferta | ||
Simon Basic BMGSZ1.01/29 szary | od 16 zł | 1 oferta |