Gniazdko Simon 10 Series CGZ1BU.01/11 biały
Simon 10 Series CGZ1BU.01/11 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Simon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Simon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Simon 10 Series CGZ1BU.01/11 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo hermetyczne Kontakt-Simon Simon 10 CGZ1BU.01/11 z uziemieniem IP44 | 9 zł |
Simon 10 biały gniazdo pojedyncze 2P+Z IP44 | 10 zł |
Simon 10 Gniazdo pojedyncze bez uszczelki białe 16A 250V IP44 CGZ1BU.01/11 | 12 zł |
Simon 10 biały gniazdo pojedyncze 2P+Z IP44 | 10 zł |
Gniazdo wtyczkowe do wersji IP44 BEZ USZCZELKI (do ramek wielokrotnych) | 23 zł |
Gniazdo hermetyczne Kontakt-Simon Simon 10 CGZ1BU.01/11A z uziemieniem IP4 | 9 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →