Gniazdko Simon 10 Series C61E.01/11 biały
Simon 10 Series C61E.01/11 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Simon 10 Series C61E.01/11 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo komputerowe Kontakt-Simon Simon 10 C61E.01/11 pojedyncze 1xRJ45 ek | 50 zł |
Kontakt-Simon Gniazdo komputerowe pojedyncze ekranowane RJ45 kategoria 6 b | 54 zł |
Simon 10 Gniazdo komputerowe pojedyncze RJ45 kat.6 ekranowane biały C61E.0 | 62 zł |
Simon 10 Gniazdo komputerowe pojedyncze RJ45 kat.6 ekranowane biały C61E.0 | 66 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →