Piła ręczna Silky Gomboy 270-10
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Silky Gomboy 270-10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silky 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silky.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Różnice w modelach:
- Model Gomboy 210-10 - długość ostrza - 210 mm
- Model Gomboy 240-10 - długość ostrza - 240 mm
- Model Gomboy 270-10 - długość ostrza - 270 mm
- Model Gomboy 300-10 - długość ostrza - 300 mm
Modyfikacje Silky Gomboy 270-10
Ceny na Silky Gomboy 270-10 |
---|---|---|---|---|
Silky Gomboy 210-10 | od 239 zł | 1 oferta | ||
Silky Gomboy 240-10 | od 244 zł | 4 oferty | ||
Silky Gomboy 270-10 | od 179 zł | 2 oferty | ||
Silky Gomboy 300-10 | od 324 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →