Piła ręczna Silky Katanaboy 500-5
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Silky Katanaboy 500-5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silky 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silky.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silky Katanaboy 500-5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Outdoorzaag Katanaboy 500-5 403-50 | 950 zł |
Brzeszczot do piły Silky Katanaboy 500-5 | 469 zł |
Piła ręczna składana Silky Katanaboy 500-5 | 977 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →