Pralka Sharp ES-NFH014CWA-PL biały
Zdjęcia 8 |
Sharp ES-NFH014CWA-PL biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sharp ES-NFH014CWA-PL biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharp ES-NFH014CWA-PL 10kg 1400obr/min | 1 764 zł |
Sharp ES-NFH014CWA-PL 10kg 1400obr/min | 1 738 zł |
Pralka SHARP ES-NFH014CWA-PL 10kg 1400 obr A | Bezpłatny transport | 1 738 zł |
Pralka Sharp ES-NFH014CWA-PL 10kg 1400 ob/min.! I tel. (22) 266 82 20 I Ra | 2 079 zł |
Pralka SHARP ES-NFH014CWA-PL 10kg 1400 obr A | Bezpłatny transport | 1 764 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →