Pralka Samsung WW90T504DAT biały (WW90T504DAT/S6)
Zdjęcia 9 |
Samsung WW90T504DAT biały |
|
AI Control to system inteligentnej personalizacji ustawień i zaleceń dotyczących trybów prania. Kontrola Wi-Fi.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung WW90T504DAT biały
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Pralka SAMSUNG WW90T504DAT/S6 Biały, Czarne drzwi | 2 399 zł |
Samsung EcoBubble WW90T504DAT | 2 019 zł |
Pralka Samsung WW90T504DAT | 2 499 zł |
Samsung Samsung WW90T504DAT, Pralka EcoBubble™, 9 kg, biała WW90T504DAT/S6 | 2 379 zł |
Pralka SAMSUNG WW90T504DAT AI Control EcoBubble 9kg 1400 obr A | 2 379 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →