Czajnik elektryczny Severin WK 3472 1100 W 0.5 l stal nierdzewna
Zdjęcia 12 |
Severin WK 3472 2022 rokturystyczny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin WK 3472 1100 W 0.5 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEVERIN Mini szklany czajnik pojemność 05 litra mocny i kompaktowy czajnik | 109 zł |
Severin WK 3472 AGDM-CZAJ-SVN-065 | 111 zł |
Czajnik SEVERIN WK 3472 | 118 zł |
Czajnik SEVERIN WK 3472 | 150 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →