Czajnik elektryczny Severin WK 3647 1100 W 0.5 l stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Severin WK 3647 2022 rokturystyczny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin WK 3647 1100 W 0.5 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Severin WK 3647 turystyczny bezprzewodowy czajnik elektryczny idealny w po | 91 zł |
Severin WK 3647 turystyczny AGDM-CZAJ-SVN-069 | 99 zł |
Czajnik Severin WK 3647 Srebrny | 110 zł |
Czajnik elektryczny SEVERIN WK3647 | 107 zł |
Severin WK 3647 0,5l 1100W | 110 zł |
Czajnik elektryczny SEVERIN WK 3647 | 159 zł |
Czajnik elektryczny Severin WK3647 Srebny | 91 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →