Telefon z przyciskiem Sencor Element P012S 0 B
Zdjęcia 4 |
Sencor Element P012S 0 B
Wyświetlacz:2.4 ", 320x240, 167 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Procesor:MediaTek MTK6261D
Aparat:0.08 MP
Akumulator:800 mAh, wyjmowany
Waga:83 g
Dwa fizyczne przyciski skrótów.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Sencor Element P012S 0 B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor Telefon komórkowy Element P012S Ekran 1.77cala Dual SIM TESECKELEME | 124 zł |
Sencor Telefon komórkowy Element P012S Ekran 1.77cala Dual SIM 120579 | 126 zł |
Sencor Telefon komórkowy Element P012S Ekran 1.77cala Dual SIM 120579 | 124 zł |
Telefon komórkowy Sencor Telefon komórkowy Element P012S Ekran 1.77cala Du | 126 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →