Telefon z przyciskiem Panasonic TU110 0 B
Zdjęcia 9 |
Panasonic TU110 0 B
Wyświetlacz:1.77 ", 160x128, 116 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Aparat:0.08 MP
Akumulator:wyjmowany
Waga:90 g
Przycisk połączenia alarmowego.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Panasonic TU110 0 B
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic KX-TU110 KX-TU110EXC Telefon Komórkowy 18 Cala Niebieski | 155 zł |
Telefon komórkowy Panasonic KX-TU110EXC Blue | 158 zł |
PANASONIC Telefon komórkowy PANASONIC KX-TU110EXB Czarny | 160 zł |
Panasonic Telefon komórkowy dla seniora KX-TU110 niebieski TEPANK000000006 | 154 zł |
Panasonic KX-TU110 telefon komórkowy dla seniora (połączenia priorytetowe, | 156 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →