Opona całoroczna Semperit AllSeason-Grip 175/65 R17 87H
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit AllSeason-Grip 175/65 R17 87H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit AllSeason-Grip 175/65 R17 87H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEMPERIT Opony całoroczne 175/65 R 17 TL 87H ALLSEASON-GRIP FR MS 3PMSF na | 651 zł |
Semperit All Season-Grip (175/65 R17 87H) 03736760000 | 427 zł |
Semperit All Season-Grip ( 175/65 R17 87H EVc ) | 426 zł |
Semperit All Season-Grip ( 175/65 R17 87H EVc ) 03736760000 | 421 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →