Dysk twardy Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST3000LM024 3 TB
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST3000LM024 3 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST3000LM024
Ceny na Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST3000LM024 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 GB | od 232 zł | 15 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 TB | od 232 zł | 15 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 2 TB | od 316 zł | 30 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 TB | od 527 zł | 11 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 5 TB | od 560 zł | 13 oferty |
Polecamy