Dysk twardy Seagate SkyHawk AI ST14000VE0008 14 TB
Wideo 4 |
Seagate SkyHawk AI ST14000VE0008 14 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate SkyHawk AI ST14000VE0008
Ceny na Seagate SkyHawk AI ST14000VE0008 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk AI ST8000VE001 8 TB ST8000VE001 | od 866 zł | 18 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST10000VE001 10 TB 234 MB/s | od 1 129 zł | 23 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 12 TB ST12000VE001 | od 1 216 zł | 12 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST16000VE002 16 TB 2 mln. h | od 1 475 zł | 13 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 TB | od 1 999 zł | 4 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST24000VE002 24 TB | od 2 134 zł | 4 oferty |