Dysk twardy Seagate IronWolf Pro ST10000NE000 10 TB NE000
Wideo 13 |
Seagate IronWolf Pro ST10000NE000 10 TB NE000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate IronWolf Pro ST10000NE000
Ceny na Seagate IronWolf Pro ST10000NE000 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf Pro ST2000NT001 2 TB NT001 | od 501 zł | 13 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NE001 4 TB E001 | od 556 zł | 2 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NE0025 4 TB NE0025 | od 530 zł | 2 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4 TB NT001 | od 612 zł | 21 oferta | ||
Seagate IronWolf Pro ST6000NT001 6 TB NT001 | od 947 zł | 21 oferta | ||
Seagate IronWolf Pro ST8000NT001 8 TB NT001 | od 1 024 zł | 20 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE000 10 TB NE000 | od 1 596 zł | 2 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE0008 10 TB NE0008 | od 1 178 zł | 1 oferta | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NT001 10 TB NT001 | od 1 228 zł | 21 oferta | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NE0007 12 TB NE0007 | od 1 122 zł | 6 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NE0008 12 TB NE0008 | od 1 489 zł | 5 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 12 TB NT001 | od 1 397 zł | 17 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NT001 14 TB | od 1 601 zł | 13 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NE0008 14 TB NE0008 | od 1 555 zł | 6 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NE000 16 TB NE000 | od 1 752 zł | 12 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NT001 16 TB NT001 | od 1 459 zł | 16 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NE000 18 TB NE000 | od 1 844 zł | 2 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NT001 18 TB NT001 | od 1 701 zł | 17 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NE000 20 TB NE000 | od 2 329 zł | 4 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 20 TB NT001 | od 2 041 zł | 18 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST22000NT001 22 TB | od 2 221 zł | 18 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST24000NT002 24 TB | od 2 854 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →