Dysk twardy Seagate Exos X18 ST18000NM000J 18 TB SATA
Wideo 11 |
Seagate Exos X18 ST18000NM000J 18 TB SATA |
|
Korpus wypełniony helem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Exos X18 ST18000NM000J 18 TB SATA
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Exos X18 - 18TB - Dysk twardy - ST18000NM000J - SATA-600 - 3.5" | 1 486 zł |
Seagate Dysk Exos X18 18TB 4Kn SATA 3,5 ST18000NM000J DZSGTE3T018000J | 1 662 zł |
Seagate Dysk Exos X18 18TB 4Kn SATA 3,5 ST18000NM000J 64880 | 1 693 zł |
Dysk twardy SEAGATE Exos 18 TB 3.5" ST18000NM000J | 1 813 zł |
Seagate Enterprise ST18000NM000J dysk twardy 3.5" 18000 ST18000NM000J | 1 549 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate Exos X18 ST18000NM000J
Ceny na Seagate Exos X18 ST18000NM000J |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X18 ST10000NM013G 10 TB SAS | od 1 421 zł | 3 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10 TB SATA | od 1 220 zł | 14 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM004J 12 TB SAS | od 1 612 zł | 4 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 TB SATA | od 1 185 zł | 18 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM004J 14 TB SAS | od 1 611 zł | 3 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM000J 14 TB SATA | od 1 556 zł | 4 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM004J 16 TB SAS | od 1 499 zł | 12 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM000J 16 TB SATA | od 1 279 zł | 14 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 TB SAS | od 1 756 zł | 13 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM000J 18 TB SATA | od 1 486 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →