Opona rowerowa Schwalbe Silento K-Guard 28x1.6
Zdjęcia 9 |
Schwalbe Silento K-Guard 28x1.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Schwalbe Silento K-Guard 28x1.6
Ceny na Schwalbe Silento K-Guard 28x1.6 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Silento K-Guard 26x1.75 | od 96 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Silento K-Guard 28x1.6 | od 96 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Silento K-Guard 28x1.75 | od 73 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →