Opona rowerowa Schwalbe Marathon GT 365 DualGuard 28x1.4 (11101204)
Zdjęcia 10 |
Schwalbe Marathon GT 365 DualGuard 28x1.4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Schwalbe Marathon GT 365 DualGuard 28x1.4
Ceny na Schwalbe Marathon GT 365 DualGuard 28x1.4 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Marathon GT 365 DualGuard 20x2.15 | od 119 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon GT 365 DualGuard 28x1.4 | od 139 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon GT 365 DualGuard 28x1.5 | od 109 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon GT 365 DualGuard 28x2.15 | od 147 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon GT 365 DualGuard 700x45C | od 110 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →