Opona rowerowa Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.5
Zdjęcia 10 |
Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.5 |
|
Może być również montowany na e-rowerach, dobrze nadaje się do dużych prędkości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Marathon Racer 700x38c 28"x1,50" 11100289 | 109 zł |
Schwalbe Schwalbe Marathon RACER, tires (clincher, ETRTO 40-622) | 107 zł |
Schwalbe Marathon Racer Performance Raceguard Speedgrip 700c X 38 Urban Ty | 97 zł |
Modyfikacje Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.5
Ceny na Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.5 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 18x1.5 | od 78 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 20x1.5 | od 121 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.2 | od 97 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.5 | od 97 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Marathon Racer RaceGuard Performance Wired 28x1.35 | od 87 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →