Opona letnia Sava Trenta 2 215/65 R16C 106T
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Trenta 2 215/65 R16C 106T 215/65 R16 106 T 215/65 R16 109 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Trenta 2 215/65 R16C 106T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TRENTA 2 580776 | 530 zł |
Sava Trenta 2 (215/65 R16 106/104T) 580776 | 519 zł |
Sava Trenta 2 ( 215/65 R16C 106/104T 6PR ) 580776 | 519 zł |
Sava Trenta 2 ( 215/65 R16C 106/104T 6PR ) | 509 zł |
Modyfikacje Sava Trenta 2 215/65 R16C 106T
Ceny na Sava Trenta 2 215/65 R16C 106T |
---|---|---|---|---|
Sava Trenta 2 215/65 R16C 106T | od 509 zł | 4 oferty | ||
Sava Trenta 2 215/65 R16C 109T | od 459 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →