Літня шина Sava Trenta 2 215/65 R16C 106T
Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Sava Trenta 2 215/65 R16C 106T 215/65 R16 106 T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Trenta 2 215/65 R16C 106T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TRENTA 2 580776 | 530 zł |
Sava Trenta 2 (215/65 R16 106/104T) 580776 | 519 zł |
Sava Trenta 2 ( 215/65 R16C 106/104T 6PR ) 580776 | 519 zł |
Sava Trenta 2 ( 215/65 R16C 106/104T 6PR ) | 509 zł |
Модификації Sava Trenta 2 215/65 R16C 106T
Ціни на Sava Trenta 2 215/65 R16C 106T |
---|---|---|---|---|
Sava Trenta 2 215/65 R16C 106T | від 509 zł | 4 пропозиції | ||
Sava Trenta 2 215/65 R16C 109T | від 459 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →