Opona letnia Maxxis VanSmart MCV3+ 215/65 R16C 109T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis VanSmart MCV3+ 215/65 R16C 109T 215/65 R16 109 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis VanSmart MCV3+ 215/65 R16C 109T
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Vansmart MCV3+ (215/65 R16 109/107T) 42548081 | 451 zł |
Maxxis Vansmart MCV3+ ( 215/65 R16C 109/107T ) | 457 zł |
Maxxis Mecotra 3 ( 185/60 R14 82H ) 422530711 | 316 zł |
Maxxis Mecotra 3 ( 185/60 R14 82H ) | 319 zł |
Maxxis Mecotra 3 (185/60 R14 82H) 422530711 | 353 zł |
Maxxis Vansmart MCV3+ ( 215/65 R16C 109/107T ) 42548081 | 498 zł |
Modyfikacje Maxxis VanSmart MCV3+ 215/65 R16C 109T
Ceny na Maxxis VanSmart MCV3+ 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Maxxis VanSmart MCV3+ 215/65 R16C 109T | od 316 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →