Opona całoroczna Sava All Weather 215/60 R17 96H
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Sava All Weather 215/60 R17 96H 215/60 R17 96 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava All Weather 215/60 R17 96H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI SAVA 215/60 R17 96H ALL WEATHER 579178 | 586 zł |
Sava All Weather (215/60 R17 96H) 579178 | 599 zł |
Sava All Weather ( 215/60 R17 96H ) | 599 zł |
Sava All Weather ( 215/60 R17 96H ) 579178 | 599 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sava All Weather 215/60 R17 96H
Ceny na Sava All Weather 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Sava All Weather 215/60 R17 96H | od 586 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →