Opona całoroczna Kleber Quadraxer SUV 215/60 R17 96H
Wybierz rozmiar opony
Kleber Quadraxer SUV 215/60 R17 96H 215/60 R17 96 H 215/60 R17 100 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Quadraxer SUV 215/60 R17 96H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
215/60HR17 klej TL QUADRAXER SUV 44826 96H E 3528709992473 | 554 zł |
Kleber Quadraxer SUV (215/60 R17 96H) 999247 | 610 zł |
Opona Kleber 215/60R17 Quadraxer SUV 96H - opony terenowe 999247 | 532 zł |
Kleber Quadraxer SUV ( 215/60 R17 96H ) 999247 | 578 zł |
Opona 4x4 wielosezonowa KLEBER Quadraxer SUV 215/60 R17 96 H Darmowa dosta | 512 zł |
Kleber QUADRAXER SUV 215/60R17 96H | 506 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Quadraxer SUV 215/60 R17 96H
Ceny na Kleber Quadraxer SUV 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Kleber Quadraxer SUV 215/60 R17 96H | od 506 zł | 6 oferty | ||
Kleber Quadraxer SUV 215/60 R17 100V | od 569 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →