Opona całoroczna Kormoran All Season 215/60 R17 96H
Wideo 18Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kormoran All Season 215/60 R17 96H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kormoran 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kormoran.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kormoran All Season 215/60 R17 96H
Ceny na Kormoran All Season 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Kormoran All Season 215/60 R17 96H | od 459 zł | 2 oferty | ||
Kormoran All Season 215/60 R17 96V | od 459 zł | 3 oferty | ||
Kormoran All Season 215/60 R17 100V | od 359 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →