Pendrive Samsung USB Type-C 64 GB (MUF-64DA/APC)
Zdjęcia 10 |
Samsung USB Type-C 64Gb 2022 rokUSB C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung USB Type-C 64 GB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung USB Type-C 64 GB 300 MB/s USB 31 Flash Drive MUF-64DA/APC Niebiesk | 50 zł |
SAMSUNG Pendrive SAMSUNG 64GB USB-C MUF-64DA/APC Niebieski | 56 zł |
Samsung Flash Drive - USB-C - Niebieski - 64GB - USB Stick | 56 zł |
Samsung Pendrive USB Type C MUF-64DA/APC SGSAM3G64C64DA0 | 67 zł |
Samsung 64GB Type C USB-C 300MB/s RF-PD-SAM-0029 | 57 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Samsung USB Type-C
Ceny na Samsung USB Type-C |
---|---|---|---|---|
Samsung USB Type-C 64 GB | od 50 zł | 20 oferty | ||
Samsung USB Type-C 128 GB | od 69 zł | 30 oferty | ||
Samsung USB Type-C 256 GB | od 129 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →